DOPRAVA ZADARMO pri nákupe nad 40 €

Alavis Sanicell 60 kapsúl

31,37 € 29,80 €
Skladom do 3 dní
14 dní na vrátenie tovaru
Prípravok pre mačky a psy Alavis Sanicell na regeneráciu pečene, posilnenie imunity, na ochranu pred vznikom nádorových ochorení a močových kameňov
Viac informácií
ID Produktu 656081
Značka Patron ca. s.r.o.
EAN 8594191410011
-5%

Čo je Alavis Sanicell?

 

Prípravok pre zvieratá Alavis Sanicell je patentovaná zmes Inozitolu, IP6 (inozitol-hexafosfátu), minerálnych látok horčíka, vápnika a vitamínu C so selénom, ktoré sa vo svojom pozitívnom účinku vzájomne dopĺňajú. Tieto látky posilňujú imunitu organizmu a zvyšujú ochranu pred nádorovými ochoreniami. Jedná sa o prírodné látky, ktoré sa vo väčšom množstve vyskytujú najmä v semenných obaloch strukovín, obilnín a v orechoch. Inozitol pôsobí v organizme ako látka podporujúca činnosť pečene a nervových buniek.

 

Účinky prípravku Alavis Sanicell:

 

  • zvyšuje ochranu pred vznikom nádorových ochorení,
  • pôsobí antioxidačne a detoxikačne,
  • podporuje inhibíciu metastáz,
  • posilňuje imunitu,
  • chráni pred vznikom močových kameňov,
  • Inozitol pomáha pečeňovým bunkám prekonať zvýšenú záťaž, ktorá je spôsobená užívaním liekov a chemoterapiami.

 

Zloženie prípravku Alavis Sanicell:

 

Jedna kapsula prípravku Alavis Sanicell o hmotnosti 1,22 g (+/- 2 %) obsahuje Sanicell zmes (CAL-MAG ip6, Inozitol, stearan horečnatý, oxid kremičitý) 500 mg. Pomocné látky sú fosforečnan vápenatý, mikrokryštalická a sieťovaná celulóza, kyselina stearová a želatína.

 

Alavis Sanicell dávkovanie: 

 

Na každých 10 kg hmotnosti mačky alebo psa podávajte jednu kapsulu prípravku Alavis Sanicell. V prípade nádorových ochorení môžete na začiatku liečby podávať dvoj- až trojnásobnú dávku. Alavis Sanicell je najlepšie podávať zvieraťu aspoň 30 minút pred jedlom. Kapsuly sa podľa odporúčaného dávkovania vkladajú do tlamy zvieraťa samostatne alebo s kúskom potravy. Kapsuly Alavis Sanicell môžete aj otvoriť a ich obsah rozpustiť vo vode či zmiešať s malým množstvom potravy. 

 

Upozornenie: Prípravok Alavis Sanicell je určený len pre zvieratá.

 

Podobné prípravky na liečbu zvierat ako Alavis Sanicell alebo Alavis Triple Blend Pre psy a mačky nájdete v kategórii Veterina.