DOPRAVA ZADARMO pri nákupe nad 40 €

Alavis Triple Blend Extra silný (prášok) 700 g

64,11 €
Pri kúpe tohto produktu máte Poštovné zadarmo!
Skladom do 3 dní
14 dní na vrátenie tovaru
Veterinárny prípravok Alavis Triple Blend Extra silný je určený na regeneráciu pohybového aparátu. Preventívne sa podáva žriebätám a koňom v pracovnej a športovej záťaži
Viac informácií
ID Produktu 656083
Značka Patron ca. s.r.o.
EAN 8594191410073
Poštovné zadarmo

Čo je Alavis Triple Blend?

 

Alavis Triple Blend Extra silný je veterinárny prípravok určený na regeneráciu pohybového aparátu. Preventívne sa podáva žriebätám a koňom v pracovnej a športovej záťaži. Prípravok obsahuje kombináciu chondroprotek­tívnych látok: chondroitín sulfátu, glukozamín sulfátu a látky MSM. Táto kombinácia látok v Alavis Triple Blend pre kone pôsobí na spevnenie šliach a väzov, potláča zápaly a bolesť, zároveň regeneruje a pomáha relaxácií svalov. 

 

Alavis Triple Blend Extra silný prináša:

 

  • výživu, ochranu, obnovu a regeneráciu kĺbových chrupaviek a tkanív,
  • zmiernenie bolesti pohybového aparátu,
  • zlepšenie pohyblivosti,
  • zlepšenie celkovej zdravotnej kondície.

 

Dávkovanie Alavis Triple Blend Extra silný:

 

Prášok Alavis Triple Blend Extra silný sa vmiešava do jadrového krmiva či melasy alebo sa podáva priamo do tlamy zvieraťa. Prípravok je možné používať dlhodobo. Iniciačná dávka (prvých 14 dní) sa podáva v pomere 1 odmerka na 100 kg hmotnosti zvieraťa (5 odmeriek na 500 kg). Udržiavacia dávka je 1/2 odmerky na 100 kg zvieraťa (2 1/2 odmerky na 500 kg). Prášok je určený iba pre zvieratá!

 

Z ponuky našej lekárne si môžete vybrať aj produkty Alavis pre psy a mačky či produkty Alavis pre ľudí. Podobné produkty ako Alavis Triple Blend nájdete aj v kategórii Zdravotné doplnky pre zvieratá.

 

Alavis Triple Blend Extra Silný video: