DOPRAVA ZADARMO pri nákupe nad 40 €

Bioderma Atoderm Sprchový olej 1 l

23,75 € 16,43 €
Skladom do 3 dní
14 dní na vrátenie tovaru
Atoderm Sprchový olej s nemastnou krémovou textúrou vhodný na každodenné použitie pre suchú a citlivú pokožku tela. Jedinečné zloženie s vitamínmi a biolipidmi
Viac informácií
ID Produktu 656456
Značka LABORATOIRE BIODERMA
EAN 3401528520846
-31%

Blahodárne účinky Bioderma Atoderm:

 

Atoderm Sprchový olej upokojuje a chráni pokožku vášho tela pred vonkajšími vplyvmi prostredia a to vďaka svojmu jedinečnému zloženiu obsahujúcemu rastlinné biolipidy, vitamín PP a patentu Barrier Skin Therapy. Rastlinné biolipidy upokojujú pocit pnutia a zvyšujú odolnosť pokožky tak, že na nej obnovujú ochranný film. Vitamín PP stimuluje syntézu lipidov, čím umožňuje dlhodobé obnovenie kožnej bariéry. Nemastná krémová textúra sprchového oleja Atoderm zaisťuje jemné čistenie veľmi suchej a podráždenej citlivej pokožky.

 

Použitie Bioderma Atoderm Sprchového oleja:

 

Sprchový olej Bioderma je vhodný na každodenné použitie, či už do sprchy alebo do kúpeľa. Pri sprchovaní naneste malé množstvo oleja na vlhkú pokožku a následne opláchnite. Na dosiahnutie ešte lepších výsledkov použite následne niektorý z produktov starostlivosti o pokožku z radu Bioderma Atoderm, ako napríklad upokojujúci balzam na tvár a telo pre suchú a citlivú pokožku Bioderma Atoderm Intensive Baume alebo výživný Bioderma Atoderm Krém

 

Bioderma Atoderm patenty:

 

Patent Skin Barrier Therapy

 

Baktérie sa prirodzene nachádzajú na povrchu pokožky a ich rovnováha je dôležitá, najmä pri atopickej pokožke. Jedinečný patent Skin Barrier Therapy blokuje adhéziu baktérií na povrchu pokožky.

 

Patent D.A.F.

 

Citlivá pokožka reaguje na drsné vonkajšie faktory tak, že vylučuje molekuly, ktoré vyvolávajú nadmernú reaktivitu a spôsobujú pocit prehriatia, svrbenia a pálenia či začervenanie. Patentovaný komplex D.A.F. zabraňuje tvorbe uvedených molekúl a zvyšuje odolnosť pokožky.

 

Podobné produkty ako Bioderma Atoderm Sprchový olej 1 l nájdete v kategórii Starostlivosť o pokožku.