DOPRAVA ZADARMO pri nákupe nad 40 €

Bioderma, expert v starostlivosti
o pleť, pokožku a vlasy

Francúzske výrobky Bioderma Laboratoire Dermatologique pozná snáď každý človek, ktorý sa rozhodol venovať kvalitnejšej starostlivosti o svoje telo. Produkty bioderma sú obľúbené predovšetkým vďaka tomu, že poskytujú starostlivosť aj pre komplikovanejšiu pleť a pokožku. Viaceré produktové rady ako Atoderm, Sensibio či Sébium prinášajú produkty, ktoré sa dokážu postarať o rekonštrukciu pokožky hydratáciou a obnovením kožnej bariéry. Rozoberieme si jednotlivé produkty vhodné pre starostlivosť o pleť, pokožku a vlasy.


oblubene-produkty-bioderma

Najobľúbenejšie produktové rady od Biodermy

Nepochybne medzi najobľúbenejšie a najkvalitnejšie produkty od Biodermy patria výrobky v produktovej rade Atoderm. Obzvlášť preto, že sú vhodné na dlhodobé používanie a takisto je obrovským benefitom stavba viacerých produktov, ktoré sú vhodné pre celú rodinu, pre ženy, mužov aj deti (okrem predčasne narodených detí). Hlavným faktorom prečo sa produkty Bioderma dostali tak rýchlo na priečky najobľúbenejšej kozmetiky je to, že riešia problémy so suchouatopickou pokožkou, mastnej pleti, či komplexnej hydratácii celého tela špeciálnymi produktami ako je napríklad sprchovací olej Atoderm Huile de douche.

Starostlivosť o pleť

Vývoj a zloženie všetkých produktov Bioderma je v súlade s princípmi ekobiológie, ktorá patrí medzi hlavné hodnoty spoločnosti NAOS. Preto každý výrobok zaručuje rešpekt k ekosystému pokožky a prioritne dlhodobú ochranu jej zdravia. Ak hľadáte kozmetiku určenú pre starostlivosť o pokožku, Bioderma ponúka naozaj rozmanitý výber, kde si vie vybrať aj ten náročnejší zákazník. Jedným z najvyhľadávanejším produktom je krém Sensibio AR, ktorý napomáha k prevencii začervenania pleti. Unikátny patent Rosactiv™ zmierňuje začervenanie a zabraňuje jeho opätovnému vzniku. Bioderma ponúka aj kvalitné riešenie vzniku akné v podobe Sébium Global, ktorý vďaka zložkám ako Enoxolón, Glukonát zinku a Glycerínu upokojuje pleť, zmierňuje začervenanie, reguluje lesk pleti a hĺbovo ju hydratuje. Pre dlhodobú hydratáciu a vyživenie pokožky je číslo jedna Atoderm Nutritive, ktorý zabezpečí celodennú mäkkosť a pružnosť pleti aj celej pokožky.

Starostlivosť o pokožku

Starostlivosť o pokožku na celom tele je vhodných viacero výrobkov od Biodermy. Jedným z najobľúbenejších je jednoznačne Atoderm Intensive Gel Moussant, ktorý je vhodný aj na dlhodobé používanie pre celú rodinu. Zjemňuje pokožku, stará sa o dlhotrvajúcu ochranu pred vysušovaním. Suchá pokožka je zapríčinená nedostatočným či oslabeným počtom lipidov. Exkluzívny komplex Lipigenium™ je tvorený lipidmi, ktoré sa nachádzajú prirodzene v epiderme, dlhodobo obnovuje kožnú bariéru a uľavuje od svrbenia. Tento komplexný prvok pre hĺbkovú starostlivosť nájdeme vo výrobku Atoderm Intensive baume. Okrem krémov či zvláčňujúcich masiek je dôležité zvoliť si pre komplexnú starostlivosť aj správny sprchový gél či olej. Ani v tomto smere Bioderma nezostáva a prináša inovatívny sprchovací olej , ktorý sa stará o 24-hodinovú hydratáciu. Intenzívne vyživuje, čistí a upokojuje pokožku, obnovuje lipidy, je vhodný aj pre náročnú a komplikovanú pokožku. Tvorí veľmi ľahkú penu, ktorá neobsahuje žiadne mydlo, čím zanecháva pokožku zamatovo hebkú a navracia pocit komfortu.

Starostlivosť o vlasy

Keď sa hovorí o starostlivosti o vlasy, každému z nás je známy častý problém - lupiny. Pri prevencii lupín je dôležité vyživiť pokožku hlavy. O to sa výborne postará šampón Nodé DS+, ktorý pôsobí na všetky príčiny tvorby lupín a zabraňuje ich návratu. Jeho exkluzívne zloženie poskytuje silný účinok aj proti závažným lupinám, vďaka patentovanému komplexu DSactive™, ktorý obmedzuje množenie kvasiniek Malassezia, ktoré sú zodpovedné za tvorbu lupín na pokožke hlavy. Nodé DS+ uľahčuje odstránenie lupín vďaka silným kerato-regulačným látkam a natrvalo uľavuje pokožke hlavy od svrbenia.

Vyberte si z najobľúbenejších 
produktov od Biodermy
atoderm-gel-douche

Atoderm Gel douch


atoderm-intensive-baume

Atoderm Intensive baume


atoderm-intensive-gel-moussant

Atoderm Intensive gel moussant


bioderma-atoderm-creme

Atoderm Krém


bioderma-sprchovy-olej

Atoderm Sprchový olej


atoderm-nutritive

Atoderm Nutritive


sebium-global-krem-na-akne

Sébium Global V2


sebium-sensitive-krem

Sébium Sensitive


sensibio-ar-krem

Sensibio AR krém


sensibio-h2-o

Sensibio H20


atoderm-intensive-baume

Atoderm Intensive baume


sebium-h2-o

Sébium H2O