DOPRAVA ZADARMO pri nákupe nad 40 €

Blog

CBD - konope, ktoré pomáha

Prichádza svetový fenomén. Čo je to CBD? Ako vplýva na zdravie človeka?

Deti naspäť v školách, čo na to ich imunita?

Deti sú naspäť v školách po dlhšej izolácii. Ako vplýva kolektív na imunitu u detí?

Prečo je dôležité magnézium. Porovnanie najlepších výživových doplnkov.

Horčík alebo magnézium Mg je minerál, ktorý je veľmi dôležitý pre naše telo. Napomáha správnemu fungovaniu organizmu a navyše má vplyv na viacero vonkajších aspektov. Spolu s detialnými informáciami o horičíku prinášame aj porovnanie najlepších výživových doplnkov s vysokým obsahom magnézia.

Čo si zbaliť z lekárne na dovolenku?

Pri cestovaní musíme myslieť na množstvo vecí, ktoré si treba naplánovať alebo zabaliť. My sme si pre vás pripravili podrobný prehľad liečiv, ktoré by nemali vo vašej cestovnej lekárničke chýbať.

Borelióza, nežiadúce ochorenie. 
Vitamínové doplnky, ktoré pomáhajú s liečbou.

Medzi nenápadne, no čoraz častejšie ochorenie patrí borelióza. Mnohokrát sa nepozorovane dostane do nášho organizmu a diagnóza prepukne až v neskôrších štádiách. Neberme príznaky lymskej boreliózy na ľahkú váhu.

Čo pomáha na srdcovú arytmiu?

Srdcové arytmie, častý problém o ktorom ani nevieme. Príznaky považujeme za nedôležité a väčšinou zistíme srdcové arytmie až po návšteve lekára. Je možné predchádzať srdcovým arytmiám?

Ako sa starať o svoju imunitu

Správne fungovanie imunitného systému je výsledok dlhšieho procesu. Prinášame Vám niekoľko tipov ako na to.

Hemoroidy, čo ich spôsobuje a ako ich liečiť

Časté ochorenie, s ktorým sa stretáva väčšina populácie najmä v produktívnom veku. Problémy, ktoré sú zapríčinené sedavou prácou či nezdravým životným štýlom. Ako sa tomu vyhnúť?