DOPRAVA ZADARMO pri nákupe nad 40 €

CO-VIREX
cps 1x30 ks

27,79 € 29,25 €
Viac informácií
ID Produktu 799235
Značka SP Service Pharma
EAN 8588007822082
Viac informácií

Výživový doplnok obsahuje kombináciu prírodných a minerálnych látok. Obsahuje Resveratrol, vitamín C, D3, B6, zinok, jód, selén.

  • Vitamín C prispieva na udržanie správneho fungovania imunitného systému počas intenzívnej telesnej námahy a po nej, na prirodzenú tvorbu kolagénu, kostí a chrupaviek a plní mnoho ďalších revitalizačný funkcií súvisiacich s dýchaním. 
  • Vitamín B6 má širokospektrálny účinok na mnoho fyziologických funkcií organizmu, vrátane imunity, pomáha uvoľňovať energiu z bielkovín, pre nervový systém a dôležitú úlohu má pri tvorbe a metabolizme červených krviniek.
  • Vitamín D3 (cholekalciferol)  prispieva k správ­nemu fungovaniu imunitného systému a svalov. Prispieva aj k prispieva k správ­nemu vstrebávaniu/využitiu vápnika a fosforu.
  • Zinok prispieva k udržaniu zdravých kostí, vlasov, kože a nechtov. Prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému, k ochrane buniek pred oxidačným stresom, k látkovej premene mastných kyselín, k správnej syntéze bielkovín, k správnej látkovej premene vitamínu A.
  • Selén prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému, k udržaniu zdravých vlasov a nechtov, k správnemu fungovaniu štítnej žľazy a k ochrane buniek pred oxidačným stresom.
  • Jód prispieva k správnej kognitívnej funkcii, k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, k správnemu fungovaniu nervového systému, k správnej tvorbe hormónov štítnej žľazy a k správnemu fungovaniu štítnej žľazy.

Viac na adcc.sk

-5%