DOPRAVA ZADARMO pri nákupe nad 40 €

CRESCINA HFSC 100% COMPLETE TREATMENT 500 MAN
proti rednutiu a vypadávaniu vlasov HSSC 10x3,5 ml + HFSC 100% formula 10x3,5 ml, 1x1 set

Je nám ľúto, tento produkt je už vypredaný.

133,16 € 126,50 €
Pri kúpe tohto produktu máte Poštovné zadarmo!
14 dní na vrátenie tovaru
Viac informácií
ID Produktu 658631
Značka LABO INTERNATIONAL S.R.L.
EAN 8051417045452
-5%
Poštovné zadarmo

Kompletné ošetrenie na obnovu rastu a proti vypadávaniu vlasov – Stredná fáza rednutia vlasov a veľmi pokročilé vypadávanie vlasov –  500 - určené pre mužov.

Prípravok je určený na lokálne použitie, ktoré obsahuje oba typy ampuliek v jednom balení.

  • CRESCINA RE-GROWTH HFSC 100 % (hnedé ampulky) obsahuje patentované jadro Crescina Re-Growth (cysteín, lyzín a glykoproteín), ktoré pomáha fyziologickému rastu vlasov. Časť patentovaných aktívnych zložiek (cysteín, lyzín, glykoproteín a komplex Stem-Engine) sa viaže na špecifických nosičoch, ktoré umožňujú ich postupné, priebežné uvoľňovanie do pokožky vlasov. Správna funkcia kmeňových buniek vo vlasovom folikule je nevyhnutná pre rast nových vlasov.
  • CRESCINA ANTI-HAIR LOSS HSSC (číra ampulka) je kombináciou základných aktívnych zložiek (hydroxyprolín, kyselina asparagová, enzýmový aktivátor a taurín) s hydrolyzovaným kvasnicovým proteínom a acetyl-tetrapeptidom-3, ktoré pomáhajú posilniť vlas od korienkov (in vitro testy s aktívnymi zložkami). Zloženie je obohatené o HSSC Complex na ochranu a zachovanie zdravej vlasovej pokožky (in vitro a ex vivo testy s aktívnymi zložkami). Crescina Anti-Hair Loss HSSC je vhodná na prevenciu a ošetrenie fyziologického, nie patologického, rednutia vlasov.

COMPLETE TREATMENT kombinuje dva výrobky a je vhodná na prevenciu a ošetrenie fyziologických, nie patologických, príčin rednutia vlasov. Špecifické zloženie pre mužov a ženy.
Dostupné balenia: 200 – 500 – 1 300 Viac na adcc.sk