DOPRAVA ZADARMO pri nákupe nad 50 €

Fytofontana stem cells PIGMENT Emulsion
1x30 ml

47,72 €
Skladom do 3 dní
14 dní na vrátenie tovaru
Viac informácií
ID Produktu 906123
Značka Herb-Pharma AG
EAN 7640119233079

Fytofontana stem cells PIGMENT Emulsion cielene a veľmi šetrne pôsobí na poruchy pigmentácie a na celkovú obnovu pokožky. Účinne zosvetľuje silne pigmentovanú pokožku tváre, vyrovnáva tón pleti, pričom silným ochranným faktorom chráni pokožku pred škodlivými vplyvmi UV žiarenia a pred vznikom ďalšej hyperpigmentácie. Emulzia sa používa na zosvetlenie pokožky celej tváre, alebo cielene len na zmiernenie pigmentových škvŕn.

Farba ľudskej pokožky závisí v prvom rade od genetických faktorov, ktoré určujú mieru jej úvodnej pigmentácie a sklon k zhnednutiu. Prirodzenú farbu pokožky určuje pomer farbiva. Najvýznamnejším farbivom je melanín - hnedé farbivo nachádzajúce sa v epitelových bunkách, ktorého produkované množstvo sa mení v závislosti od typu pokožky človeka.
Melanín, prirodzený kožný pigment sa vytvára v melanocytoch, stromovitých bunkách epidermy, v špecifických organelách, ktoré sa nazývajú melanozómy. Syntéza melanínu sa odohráva v melanozómoch, ktoré obsahujú špecifické enzýmy riadiace produkciu pigmentov. Slnečné žiarenie, hormonálne zmeny, určité ochorenia a starnutie môžu mať za následok produkciu nadmerného množstva melanínu. Viac na adcc.sk