DOPRAVA ZADARMO pri nákupe nad 40 €

Jamieson je odborník
certifikovaný TRU-ID

Odbornosť a autentickosť prírodných produktov Jamieson potvrdzuje aj úspešnosť v certifikácii Certified Authentic TRU-ID, ktorou si výrobca prešiel s mnohými produktami a získal tak túto prestížnu certifikáciu. Produkty Jamieson pochádzajú z Kanady, kde sú vyrábané z kvalitných surovín a precízne vyberaných bylín s dôrazom na potreby ich užívateľov. Značka Jamieson, ktorá vyrába svoje produkty už od roku 1922 sa stala obľúbeným výrobcom vitamínových doplnkov po celom svete primárne vďaka svojej kvalite a širokému výberu výživových doplnkov, vitamínov a minerálov.


vitaminy-jamieson"

Široký výber kvalitných
kanadských vitamínov

V súčasnosti je čoraz dôležitejšie budovať si zdravú životosprávu a poskytnúť telu pravidelný prísun vitamínov a minerálov. Portfólio značky Jamieson ponúka naozaj široký výber výživových doplnkov, napríklad najobľúbenejší vitamín C s rôznymi príchuťami - pomaranč, hrozno, multivitamín, čučoriedka alebo broskyňa. Jamieson ponúka okrem bežných doplnkov ako magnézium, vápnik, horčík či vitamín B6, B12 aj neštandartné výživové doplnky v podobe Echinacea, Ženšeň, Koenzym Q10, Ginkgo Biloba, Sylibum mariánske alebo Lecitín. Okrem samostatných zložení vitamínov nájdeme aj obľúbené komplexy ako Stamina komplex, Multi complete alebo Multi max pre dospelých.

Vitamínové doplnky pre zdravú imunitu

Základom zdravého životného štýlu je mať silnú imunitu, tá slúži ako prevencia voči väčšine chorôb, ktoré nás môžu stretnúť na každom kroku. Pre správne fungovanie imunity je dôležité ju budovať a to aj pomocou vitamínov. Vymenujeme si z nich tie najdôležitejšie. Vitamín C prispieva k správnej činnosti imunitného systému a k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Vitamín B6 a kyselina listová prispievajú k aktívnej látkovej premene homocysteínu, vitamín B12 pôsobí na rast červených krviniek a na podporu imunitného systému. Kyselina listová sa zúčastňuje tvorby krvi, na zabezpečovaní psychickej rovnováhy a optimálnom budovaní imunitného systému.

Bojovníci proti stresu a únave

Nie je nezvyčajné, keď po dlhých pracovných dňoch začneme pociťovať únavu. Keď však ani kvalitný spánok nepomáha, je na čase pozrieť sa na problém z iného uhla a zistíme, že telu niečo chýba. Okrem vitamínov telo vyžaduje príjem minerálov a látok, ktoré podporujú jeho fungovanie a ich absencia zvyčajne vyústi do vyčerpania, nervozity alebo do telesnej nepohody, ktorá znižuje kvalitu každodenného života. Horčík pomáha odstraňovať únavu a vyčerpanie, priaznivo ovplyvňuje psychickú rovnováhu, optimálnu činnosť nervového systému a správne svalové napätie. Denná dávka horčíka dodá telu potrebný minerál a nabudí telo energiou. Výborný doplnok, ktorý sa stará o rovnováhu organizmu je Sibírsky ženšeň. Je to prírodný rastlinný extrakt, používaný po stáročia na zachovanie telesnej a duševnej rovnováhy v organizme, pomáha zvyšovať vitalitu, posilňuje výdrž, celkovú fyzickú kondíciu, imunitu a priaznivo ovplyvňuje stres a únavu.

Koenzým Q10

Vďaka koenzýmu Q10 sme v mladosti plní sily a energie, je súčasťou všetkých buniek, konkrétne mitochondrií, ktoré sú doslova továrňami na výrobu energie. Jeho produkcia v organizme sa však po tridsiatke začína prirodzene znižovať. Najvyššia koncentrácia koenzýmu Q 10 je v pečeni – tu prebieha jeho biosyntéza, v srdci, pľúcach, obličkách a reprodukčných orgánoch. Časť v tele vytvára črevná mikroflóra. Jeho tvorba je však zložitý proces a ak organizmus nemá dostatok kyseliny listovej, vitamínu C, B6 a B12, kyseliny pantoténovej alebo niektorých stopových prvkov, syntéza koenzýmu Q10 sa zablokuje. Ak hladina koenzýmu klesne o viac ako štvrtinu, prejaví sa to nežiaducimi zmenami normálnych funkcií buniek, srdcovocievnymi problémami, vysokým krvným tlakom... Dopĺňajte si preto pravidelne jeho zásobu. V rámci prevencie je vhodné užívať koenzým Q10 aj prostredníctvom tabliet. Pomáha regenerovať tkanivá a zabrániť poškodeniu vnútorných ciev toxickými látkami. Je účinný pri prevencii i liečbe srdcových, nervových a onkologických ochorení, parodontitídy a depresií.

Vyberte si z najobľúbenejších

produktov od Jamieson
jamieson-echinacea

JAMIESON Echinacea


jamieson-koenzym

JAMIESON Koenzym Q10


jamieson-magnesium

JAMIESON Magnesium


jamieson-sibirsky-zensen

JAMIESON Sibírsky Ženšen


jamieson-vitaminy

JAMIESON Vitamíny B6, B12
a Kyselina Listová


jamieson-vitamin-c

JAMIESON Vitamín C


jamieson-vitamin-c-pomaranc

JAMIESON Vitamín C
Pomaranč


jamieson-stamina

JAMIESON Stamina