DOPRAVA ZADARMO pri nákupe nad 40 €

Jamieson Stamina komplex vitamínov a minerálov
90 tabliet

Je nám ľúto, tento produkt je už vypredaný.

12,35 €
14 dní na vrátenie tovaru
Viac informácií
ID Produktu 753542
Značka Jamieson
EAN 64642022066

Výživový doplnok
Komplex vitamínov a minerálov
Vitalita a imunita *
Multivitamín pre aktívny životný štýl
*Vitamín C prispieva k správnej činnosti imunitného systému a k ochrane buniek pred oxidačným stresom Vitamíny B2, B6, B12 a kyselina listová pomáhajú odstrániť vyčerpanie a únavu a podporujú správnu funkciu psychiky

Dávkovanie:

Dospelí: 1 tableta denne s jedlom. Užite s časovým odstupom niekoľkých hodín pred alebo po užití iných výživových doplnkov a liekov. Poraďte sa s lekárom o užívaní prípravku dlhšie ako 3 mesiace.

Obsah železa v tomto výživovom doplnku predstavuje vážne riziko poškodenia zdravia dieťaťa. Určené len pre dospelých. Pacientom s diabetes alebo užívajúcim antidepresíva, lieky na zriedenie krvi, digoxín alebo inhibítory proteázy, tehotným a dojčiacim ženám sa odporúča konzultovať užívanie prípravku s lekárom. Pri nespavosti, stavoch úzkosti, bolestiach hlavy, precitlivenosti alebo alergii prestaňte doplnok užívať. Uchovávajte pri teplote 15 °C – 25 °C, mimo dosahu detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy.