DOPRAVA ZADARMO pri nákupe nad 40 €

La Roche-Posay Anthelios Dermo-pediatrics Milk 50+ opaľovacie mlieko 250 ml

Je nám ľúto, tento produkt je už vypredaný.

27,80 € 26,41 €
14 dní na vrátenie tovaru

Zamatové opaľovacie mlieko La Roche-Posay Anthelios Dermo-Pediatrics pre jemnú detskú pokožku s ochranným faktorom SPF 50 a s termálnou vodou z La Roche-Posay

Viac informácií
ID Produktu 661565
Značka La Roche Posay
EAN 3337875550628
-5%

Čo je La Roche-Posay Anthelios Dermo-pediatrics Milk?

 

La Roche-Posay Anthelios Dermo-Pediatrics je zamatové opaľovacie mlieko pre jemnú detskú pokožku s ochranným faktorom SPF 50 a s termálnou vodou z La Roche-Posay. Vďaka indexu UVA = PPD 39 poskytuje tento dermatologický prípravok dieťatku veľmi vysokú ochranu pred slnečnými lúčmi. Vhodný je aj pre citlivú pokožku bábätiek so slnečnou alergiou a intoleranciou. La Roche-Posay Anthelios je vodoodolný, má jemnú zamatovú textúru a pri aplikácii zanecháva na pokožke biely film, podľa ktorého je možné skontrolovať, či bolo mlieko dôkladne aplikované na všetky miesta. 

 

Patentovaná filtračná technológia Mexoplex® v opaľovacom mlieku La Roche-Posay SPF 50 poskytuje dieťatku veľmi vysokú širokospektrálnu ochranu proti UVA a UVB žiareniu, a zároveň chráni citlivú detskú pokožku pred poškodením vplyvom znečistenia prostredia a infračerveného žiarenia. V kombinácii s termálnou vodou La Roche-Posay pôsobí upokojujúco a antioxidačne.

 

Ako používať La Roche-Posay Anthelios 50+?

 

Opaľovacie mlieko La Roche-Posay spf 50 aplikujte v dostatočnom množstve na detskú pokožku tesne pred vystavením slnečnému žiareniu. Pre lepšie udržanie ochrany aplikujte opakovane, a to najmä po kúpaní a osušení pokožky uterákom, či v prípade častejšieho potenia. Vyhnite sa oblasti očí a v prípade ich zasiahnutia vypláchnite veľkým množstvom vody. La Roche-Posay Anthelios 50 je vhodné pre deti od 6 mesiacov. 

 

Ochrana opaľovacími prípravkami je veľmi dôležitá v priebehu celého dňa, obzvlášť počas hrania sa vonku. Dojčatá a malé deti do troch rokov nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu a na ochranu používajte kvalitné slnečné okuliare, tričko a pokrývku hlavy. 

 

Podobné produkty ako La Roche-Posay Anthelios Dermo-pediatrics Milk 50+ nájdete v kategórii Starostlivosť o dieťa.