DOPRAVA ZADARMO pri nákupe nad 40 €

LANSINOH 2v1 dvojitá odsávačka mlieka s taškou
elektrická (dvojfázová) 1x1 set

Je nám ľúto, tento produkt je už vypredaný.

156,36 € 148,54 €
Pri kúpe tohto produktu máte Poštovné zadarmo!
14 dní na vrátenie tovaru
Viac informácií
ID Produktu 661395
Značka Lansinoh Laboratories, Inc
EAN 5060062990065
-5%
Poštovné zadarmo

Elektrická odsávačka je použiteľná ako jedno - i dvojitá. Prevádzka je možná napojením priamo do elektrickej siete prostredníctvom priloženého adaptéru doma, ale aj s použitím batérii na cestách ďalej od domova.

Technológia oddeleného odsávania od motorických častí zabezpečí, že materské mlieko sa nedostane do hadičiek a tak umožní účinnejšie a bezpečné odstávanie.

2v1 Elektrická odsávačka má dve oddelené fázy, ktoré napodobňujú prirodzené sanie dieťaťa:

  • "Stimulačná" fáza na začiatku pomôže spustiť tok mlieka.
  • Druhá fáza je fázou "Odsávania", ktorá ponúka pomalšie a hlbšie odsávanie, aby sa maximalizoval tok mlieka. Odsávacia fáza ponúka výberu z troch z najúčinnejších spôsobov odsávania podľa typu používateľky, ktoré si je možné ešte prispôsobiť k plnému pohodliu. Voľba spôsobu a intenzity odsávania je vidieť zobrazenú na LED podsvietenom LCD displeji odsávačky.

Odsávačky sú kompatibilné so širokým hrdlom fľaše, uzáverom aj cumlíkom, čo umožňuje úplnú flexibilitu používania.

2v1 elektrická odsávačka je veľmi tichá a jednoduchá pre zloženie a čistenie, čím sa stáva vynikajúcim zariadením dopĺňajúcim dojčenie.

Súčasťou odsávačky je štýlová prenosná taška na cestovanie, do ktorej sa zmestí celá odsávačka. Súčasťou balenia sú jedinečné stabilné stojany pre fľaše odsávačky. Viac na adcc.sk