DOPRAVA ZADARMO pri nákupe nad 40 €

Lipo C Askor Forte 120 kapsúl + testovacie prúžky ako darček

43,22 €
Pri kúpe tohto produktu máte Poštovné zadarmo!
Skladom do 3 dní
14 dní na vrátenie tovaru
Výživový doplnok Lipo C Askor Forte vo forme kapsúl s obsahom vitamínu C s lipozomálnym vstrebávaním. Udržiava v organizme optimálnu hladinu vitamínu C
Viac informácií
ID Produktu 661511
Značka inPHARM, spol. s r.o., organizační složka
EAN 8594060120829
Poštovné zadarmo

Čo je Lipo C Askor Forte?

 

Výživový doplnok Lipo C Askor Forte vo forme kapsúl obsahuje vitamín C s lipozomálnym vstrebávaním, bioflavonoidy z citrusových plodov a extrakt z plodu šípok. Vitamín C prispieva:

 

  • k normálnej činnosti kardiovaskulárneho systému,
  • k duševnej rovnováhe a normálnej činnosti nervovej sústavy,
  • k normálnej tvorbe kolagénu a hojeniu,
  • k normálnej funkcii dýchacieho systému,
  • k zníženiu vyčerpania a únavy,
  • k prirodzenej obranyschopnosti a odolnosti organizmu,
  • k potrebnej absorpcii železa.

 

Balenie Lipo C Askor Forte 120 kapsúl obsahuje aj darček vo forme testovacích prúžkov.

 

Lipo C Askor Forte a vitamín C:

 

Vitamín C sa stará o normálnu funkciu nervového a imunitného systému, ochranu pred oxidačným stresom a má výrazne vyššiu vstrebateľnosť z čreva priamo do krvi. Štúdie preukázali, že mnohé ochorenia sú spojené so zníženou hladinou vitamínu C. Pri jednorázovom požití bežného vitamínu C sa až 80 % zbytočne vylúči. Ideálne je teda ústne použitie špeciálneho prípravku, ako je napríklad práve lipozomálna forma vitamínu C s bioflavonoidmi z citrusových plodov a s extraktom zo šípok v podobe výživového doplnku Lipo C Askor.

 

Čo je lipozomálny vitamín C?

 

Lipozomálny vitamín C sa získava lipozomálnou technológiou, ktorá ho pokryje vrstvou prírodných, bunkovým membránam vlastných fosfolipidov. Oproti klasickým ústami podávaným formám vitamínu C, lipozomálny vitamín C dokáže v organizme udržať vyššiu hladinu vitamínu C, čo má blahodarný vplyv doslova na celé telo.

 

Dávkovanie Lipo C Askor Forte:

 

Výživový doplnok Lipo C Askor Forte môžu užívať dospelí 2-krát denne po jednej až dvoch kapsuliach a deti od 6 rokov po jednej kapsule za deň. Kapsulu treba vždy zapiť dostatočným množstvom vody. Ráno je ideálne kapsulu užiť nalačno. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok neslúži ako náhrada rozmanitej stravy. Lipo C Askor uchovávajte v suchu a pri bežnej izbovej teplote. Chráňte pred priamym slnkom.

 

Ako použiť priložené testovacie prúžky? Vyberte z balenia jeden prúžok, namočte ho do čerstvej vzorky moču a výsledok vyhodnoťte podľa zafarbenia prúžku. Význam jednotlivých farieb nájdete na samotnom obale. 

 

Podobné produkty ako Lipo C Askor Forte 120 kapsúl či praktické menšie balenie Lipo C Askor Forte 60 kapsúl nájdete v kategórii Doplnkové vitamíny a minerály.