DOPRAVA ZADARMO pri nákupe nad 40 €

Doplňte deficit železa so Sideral®

Novinka v podobe výživových doplnkov Sideral® Forte a Sideral® Folic, ktoré obsahujú ľahko vstrebateľné železo, pripravené špeciálnou patentovanou technológiou. Prečo naše telo potrebuje železo sa dočítate v tomto článku


sideral-obsah-vitaminov

Sideral® obsahuje množstvo potrebných vitamínov a vysoký obsah železa*

  • unikátna forma ľahko vstrebateľného železa Sucrosomial®
  • trávenie bez problémov
  • nespôsobuje zápchu, kŕče ani hnačku
  • neobsahuje lepok

Sideral® Forte - Ľahko vstrebateľné železo

Výživový doplnok so železom Sucrosomial® a vitamínom C užitočný pri ich nedostatku v potrave alebo zvýšenej potrebe. Sideral®, železo obalené technológiou Sucrosomial®, ktoré prechádza nezmenené žalúdkom a je priamo vstrebávané v čreve, čím nezaťažuje zažívanie.


Odporúčané dávkovanie: 1 kapsula denne kedykoľvek v priebehu dňa.

Sideral® Folic Vyvinutý pre zdravie žien

Výživový doplnok so železom Sucrosomial® a vitamínmi užitočný pri ich nedostatku v potrave alebo zvýšenej potrebe. Železo Sucrosomial® prechádza nezmenené žalúdkom, je priamo absorbované v čreve, čím nezaťažuje zažívanie. Výživový doplnok obsahuje vitamíny B6, B12, kyselinu listovú, C a D.


Odporúčané dávkovanie: 1 vrecko denne, obsah nechajte rozpustiť v ústach.

Sideral® Folic obsahuje množstvo potrebných vitamínov a vysoký obsah železa*

  • Železo: prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, správnej tvorbe červených krviniek a hemoglobínu, správnej funkcii imunitného systému, správnej kognitívnej funkcii, zníženiu vyčerpania a únavy.
  • Vitamíny B6, B12: prispievajú k správnej funkcii psychiky, správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, správnemu fungovaniu nervového systému, zníženiu vyčerpania a únavy.
  • Kyselina listová: doplnkový príjem kyseliny listovej zvyšuje u tehotných žien hladinu folátu. Nízka hladina folátu u tehotných žien je rizikovým faktorom pre vznik vady neurálnej trubice u vývíjajúceho sa plodu. Pre dosiahnutie týchto priaznivých účinkov má žena v reprodukčnom veku užívať denne 400 μg kyseliny listovej v období 1 mesiac pred a 3 mesiace po počatí.
  • Vitamín D: prispieva k udržaniu zdravých kostí, správnemu fungovaniu imunitného systému, správnemu vstrebávaniu/využitiu vápnika a fosforu.
  • Vitamín C: zvyšuje vstrebávanie železa, prispieva k udržaniu správneho fungovania imunitného systému, k správnemu fungovaniu nervového systému, k zníženiu vyčerpania a únavy a k ochrane buniek pred oxidačným stresom.